Gabinet Lookrecja nawiazał współpracę z lekarzem medycyny estetycznej. Przed każdym zabiegiem konsultacje lekarskie są bezpłatne.
 
MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

       Mezoterapia bezigłowa jest nowoczesną  i bezinwazyjną metodą, w której transport substancji czynnych w głąb skóry właściwej umożliwiają:
- pole elektryczne, wykorzystujące zjawisko elektroporacji
- fale ultradźwiękowe.
Skojarzone działanie elektroporacji  i ultradźwięków zwiększa ilość, głębokość i równomierność wprowadzania substancji w głąb skóry, niemożliwą w przypadku innych systemów dyfuzyjnych.
Metoda ta gwarantuje szybkie i widoczne rezultaty w redukcji zmarszczek i linii np. fałd nosowo – wargowych,

„kurzych łapek ”, w zabiegach liftingujących, poprawiających koloryt i strukturę skóry.
Jest to jedyna metoda dająca możliwość doboru koktajli zabiegowych, dostosowanych do potrzeb klienta.

 
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Skin Solutions Power Lift

        Zabieg pobudza i stymuluje naskórek, jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu wysoko skoncentrowane składniki o odpowiedniej wielkości cząsteczki wnikają w niego głębiej i w wyższym stężeniu. Mechaniczna stymulacja w trzech różnych częstotliwościach pobudza receptory skóry, stymuluje lepsze krążenie oraz wymusza procesy regeneracyjne.

 

         Jak działa POWER LIFT ? Końcówka z igłami jest sterylnie zapakowana, igły są w stanie nakłuć odpowiednią powierzchnię skóry (dekolt, szyję, twarz) i ulegają stępieniu, są przeznaczone tylko dla jednego klienta. Dzięki temu rozwiązaniu zabieg jest bardzo sterylny i bezpieczny, unikamy w 100% ryzyka przeniesienia flory bakteryjnej, rączkę po każdym zabiegu dezynfekujemy preparatami do tego przeznaczonymi (do dezynfekcji powierzchni narzędziowych). Aplikator jest idealnie dostosowany do pracy powierzchniowej, dzięki podłużnemu kształtowi w zależności jaki tryb pracy wybierzemy możemy pracować nakłuwając całą powierzchnię naskórka lub poszczególne linie zmarszczek. Specjalny stop plastiku, z którego są wykonane igły, umożliwiają bardzo efektywną pracę, jednocześnie minimalizując dyskomfort klienta. Mikronakłucie odbywa się na bezpiecznej głębokości i nie narusza układu krwionośnego. Podczas zabiegu aplikuje się odpowiednie koktajle dobrane do potrzeb skóry.

 

Zalety zabiegu POWER LIFT:

– brak ryzyka uszkodzeń skóry pod wpływem ciepła

– metoda typowo mechaniczna, nie ma działania prądu bezpośrednio na naskórek

– krótki czas intensywnej stymulacji (około 10 minut)

– można połączyć stymulację mikroigłami z innymi koncepcjami leczenia

 

Działanie:

– intensywna, ale ściśle kontrolowana stymulacja naskórka

– natychmiastowy i optymalny transport składników aktywnych

– reaktywacja wszystkich funkcji skóry

– polepszenie procesów samonaprawczych skóry ( gojenie się tkanki po mikronakłuciach)

– regeneracja skóry własnym podziałem komórkowym

– stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

– redukcja zmarszczek mimicznych

– poprawa owalu twarzy

– polepszenie elastyczności skóry

MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY TWARZY, SZYI, DEKOLTU, CIAŁA I SKÓRY GŁOWY

          Wstrzykiwanie małych dawek preparatów w obszar skóry właściwej – do warstwy brodawkowej.
Wskazaniem do mezoterapii igłowej jest biorewitalizacja skóry twarzy i ciała, ujędrnienie, nawilżenie, odżywienie, regeneracja, profilaktyka starzenia skóry, spłycenie zmarszczek, działanie przeciwrodnikowe, eliminowanie cellulitu, leczenie i profilaktyka łysienia.
Mezoterapia igłowa zapewnia długotrwały rezultat. Efekty widoczne są już po 1 zabiegu.

Koktajle stosowane w mezoterapii igłowej firmy MESOTECH.

Mesotech to włoska firma specjalizująca się w produkcji preparatów dedykowanych do zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, która dostępna jest w ponad 28 krajach na całym świecie.
Jest to jedna z najbardziej kompletnych linii koktajli do mezoterapii igłowej jakie produkowane są w Europie. Sterylne koktajle do mezoterapii charakteryzują się bogatym i zaawansowanym składem biotechnologicznym oraz gotowymi do użycia szklanymi opakowaniami.

 

KOKTAJLE:

BIOACT – składniki aktywne: kwas hialuronowy, aminokwasy, nieorganiczne sole, witaminy, retinol. Zmniejszenie objawów starzenia się skóry takich jak zmarszczki, zwiotczenie i ścieczenie skóry, intensywna regeneracja naskórka i skóry właściwej.
HYDRALIFT – składniki aktywne: kwas hialuronowy, DMAE. Silne nawilżenie, lifting wiotkiej skóry, wygładzenie zmarszczek.
BIOLIFT – składniki aktywne: aminokwasy, DMAE, witaminy, krzemionka. Odmłodzenie, lifting, działanie ujędrniające.
ELASTHASE – składniki aktywne: elastyna, DMAE, krzemionka organiczna. Jedyny koktajl dostępny w Polsce zawierający elastynę. Najlepsza alternatywa dla Botoksu. Redukcja głębokich bruzd i zmarszczek, zagęszczenie skóry.
EASY  CELL – składniki aktywne: kofeina, tauryna, L-karnityna, rutyna, krzemionka, oczar wirginijski. Wygładzenie skóry, redukcja cellulitu, poprawa jędrności i sprężystości skóry.
HAIR SYSTEM – składniki aktywne: minoxydyl, dexpanthenol, cysteina, metionina, biotyna, tauryna. Wzmocnienie i naprawa struktury włosów, stymulacja i porost nowych włosów.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1
       Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji - jedna rzęsa syntetyczna do jednej prawdziwej). Pozwala ona zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy dając efekt naturalnie podkreślonych oczu. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu. Rzęsy syntetyczne przykleja się do wszystkich dorosłych rzęs, a następnie systematycznie uzupełnia na pozostałych.
       Powtarzalność zabiegu związana jest z naturalnym cyklem wypadania rzęs. Ponieważ naturalne rzęsy wypadają, a na ich miejsce rosną nowe, dlatego należy systematycznie uzupełniać sztuczne rzęsy. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 można wykonywać jedynie na rzęsach dorosłych (czyli w ich ostatniej fazie wzrostu). Dlatego zabieg należy powtarzać co 3 - 4 tygodnie.
       Głównym przeciwwskazaniem do zabiegu jest brak własnych rzęs, do których nie można przykleić sztucznych. Dodatkowo, osoby o wyjątkowo małej cierpliwości nie powinny decydować się na przedłużanie rzęs. Cały zabieg trwa kilka godzin (ok. 2 godzin) i wymaga leżenia w bezruchu. Wszelkie stany zapalne oczu i okolic oczu oraz zapalenia wirusowe, jaska i zaćma wykluczają przeprowadzenie zabiegu.
   *zdjęcia  są własnością  salonu Lookrecja
 
 
 
 

 

BIOSTYMULACJA KWASEM HIALURONOWYM - KURZE ŁAPKI

 

Korekta zmarszczek na czole, między brwiami, zmarszczek na policzkach, wokół ust i oczu.
Zaawansowana technologia stymulujaca naturalne procesy regenerujące w skórze, które prowadzą do poprawy właściwości fizjologicznych. Następuje poprawa wyglądu, wypełnienia, napięcia i elastyczności skóry. Pobudza komórki macierzyste do podziału i większej aktywności. 1 cząsteczka kwasu hialuronowego łączy od 4 do 7 tysięcy cząstek wody.


 

 

LIPOLIZA INIEKCYJNA


​Zabieg eliminujący tkankę tłuszczową na bazie fosfatydylocholiny i L-karnityny. Wskazania do zabiegu to eliminacja lokalnych otłuszczeń, tj. podwójny podbródek, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej kolan, bioder i brzucha.


 
 

PEELING KAWITACYJNY

Szybkie i bezbolesne oczyszczanie skóry, bez konieczności tradycyjnego „ wyciskania ”. Bezpieczna alternatywna dla osób o wrażliwej, naczyniowej cerze. Efekt to szybkie i bezbolesne oczyszczenie skóry, normalizacja gruczołów łojowych, ujędrnienie.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja diamentowa polega na kontrolowanym, mechanicznym ścieraniu zewnętrznych warstw naskórka za pomocą podciśnienia i elementu ściernego, jakim są głowice diamentowe. Przynosi korzyści skórze atroficznej, zanieczyszczonej, z rozszerzonymi porami. Za jej pomocą można skutecznie walczyć z nadmiernym rogowaceniem, powierzchownymi bliznami, zmarszczkami, przebarwieniami, trądzikiem i bliznami pozostającymi po jego ustąpieniu oraz rozstępami skórnymi. Jest to również wspaniały wstęp do zabiegów pielęgnacyjnych, gwarantujący zwiększone wchłaniane składników aktywnych, poprzez zredukowanie grubości naskórka.
 

KOSTKA ARKADY

             Przełom w podologii.  Innowacyjna i bezinwazyjna Metoda Arkady pozwala na bezpieczne i skuteczne usunięcie uporczywego problemu wrastających paznokci. Kostka Arkady – narzędzie za pomocą którego przeprowadzany jest zabieg korekcji wrastających paznokci - to przełomowy, polski wynalazek stworzony i opatentowany przez Adriana Arkadę. Metoda Arkady, jako jedyna z dostępnych na rynku, pozwala w części przypadków na usunięcie problemu wrastających paznokci w ciągu jednej wizyty. Podstawowy zabieg trwa od 30 do 45 min, a czas jego trwania uzależniony jest od stopnia komplikacji danego przypadku. Okres leczenia zależy m.in. od stopnia deformacji płytki paznokciowej i rodzaju wykonywanych wcześniej zabiegów. Nie bez znaczenia jest również to jak długo paznokcie wrastały. Po wykonaniu zabiegu niezbędne są okresowe wizyty kontrolne (powtarzane co dwa do czterech tygodni). W tym czasie może zaistnieć potrzeba wykonania niewielkiego zabiegu korekcyjnego. Korekcja wrastającego paznokcia Metodą Arkady przynosi natychmiastową ulgę połączoną z nadaniem zdrowego wyglądu płytce paznokcia. Dodatkowym atutem tej metody leczenia jest efekt estetyczny. W części przypadków bezpośrednio po rekonstrukcji paznokcia możliwe jest jego zdobienie. Szczegółowe informacje na temat zbiegu uzyskają Państwo podczas konsultacji w naszym salonie. 

    *zdjęcia  są własnością  salonu Lookrecja

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Jest to masaż podciśnieniowy, dzięki któremu możemy bardzo skutecznie walczyć z cellulitem, utratą jędrności skóry, zastojami limfatycznymi. Polecany dla osób chcących wymodelować sylwetkę, wspomóc proces odchudzania, ujędrnić skórę. Jeden z najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplająco- ujędrniających ciało.