top of page
Gabinet Lookrecja nawiazał współpracę z lekarzem medycyny estetycznej. Przed każdym zabiegiem konsultacje lekarskie są bezpłatne.
 
MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

       Mezoterapia bezigłowa jest nowoczesną  i bezinwazyjną metodą, w której transport substancji czynnych w głąb skóry właściwej umożliwiają:
- pole elektryczne, wykorzystujące zjawisko elektroporacji
- fale ultradźwiękowe.
Skojarzone działanie elektroporacji  i ultradźwięków zwiększa ilość, głębokość i równomierność wprowadzania substancji w głąb skóry, niemożliwą w przypadku innych systemów dyfuzyjnych.
Metoda ta gwarantuje szybkie i widoczne rezultaty w redukcji zmarszczek i linii np. fałd nosowo – wargowych,

„kurzych łapek ”, w zabiegach liftingujących, poprawiających koloryt i strukturę skóry.
Jest to jedyna metoda dająca możliwość doboru koktajli zabiegowych, dostosowanych do potrzeb klienta.

MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY TWARZY, SZYI, DEKOLTU, CIAŁA I SKÓRY GŁOWY

          Wstrzykiwanie małych dawek preparatów w obszar skóry właściwej – do warstwy brodawkowej.
Wskazaniem do mezoterapii igłowej jest biorewitalizacja skóry twarzy i ciała, ujędrnienie, nawilżenie, odżywienie, regeneracja, profilaktyka starzenia skóry, spłycenie zmarszczek, działanie przeciwrodnikowe, eliminowanie cellulitu, leczenie i profilaktyka łysienia.
Mezoterapia igłowa zapewnia długotrwały rezultat. Efekty widoczne są już po 1 zabiegu.

Koktajle stosowane w mezoterapii igłowej firmy MESOTECH.

Mesotech to włoska firma specjalizująca się w produkcji preparatów dedykowanych do zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, która dostępna jest w ponad 28 krajach na całym świecie.
Jest to jedna z najbardziej kompletnych linii koktajli do mezoterapii igłowej jakie produkowane są w Europie. Sterylne koktajle do mezoterapii charakteryzują się bogatym i zaawansowanym składem biotechnologicznym oraz gotowymi do użycia szklanymi opakowaniami.

 

KOKTAJLE:

BIOACT – składniki aktywne: kwas hialuronowy, aminokwasy, nieorganiczne sole, witaminy, retinol. Zmniejszenie objawów starzenia się skóry takich jak zmarszczki, zwiotczenie i ścieczenie skóry, intensywna regeneracja naskórka i skóry właściwej.
HYDRALIFT – składniki aktywne: kwas hialuronowy, DMAE. Silne nawilżenie, lifting wiotkiej skóry, wygładzenie zmarszczek.
BIOLIFT – składniki aktywne: aminokwasy, DMAE, witaminy, krzemionka. Odmłodzenie, lifting, działanie ujędrniające.
ELASTHASE – składniki aktywne: elastyna, DMAE, krzemionka organiczna. Jedyny koktajl dostępny w Polsce zawierający elastynę. Najlepsza alternatywa dla Botoksu. Redukcja głębokich bruzd i zmarszczek, zagęszczenie skóry.
EASY  CELL – składniki aktywne: kofeina, tauryna, L-karnityna, rutyna, krzemionka, oczar wirginijski. Wygładzenie skóry, redukcja cellulitu, poprawa jędrności i sprężystości skóry.
HAIR SYSTEM – składniki aktywne: minoxydyl, dexpanthenol, cysteina, metionina, biotyna, tauryna. Wzmocnienie i naprawa struktury włosów, stymulacja i porost nowych włosów.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1

       Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji - jedna rzęsa syntetyczna do jednej prawdziwej). Pozwala ona zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy dając efekt naturalnie podkreślonych oczu. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu. Rzęsy syntetyczne przykleja się do wszystkich dorosłych rzęs, a następnie systematycznie uzupełnia na pozostałych.
       Powtarzalność zabiegu związana jest z naturalnym cyklem wypadania rzęs. Ponieważ naturalne rzęsy wypadają, a na ich miejsce rosną nowe, dlatego należy systematycznie uzupełniać sztuczne rzęsy. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 można wykonywać jedynie na rzęsach dorosłych (czyli w ich ostatniej fazie wzrostu). Dlatego zabieg należy powtarzać co 3 - 4 tygodnie.
       Głównym przeciwwskazaniem do zabiegu jest brak własnych rzęs, do których nie można przykleić sztucznych. Dodatkowo, osoby o wyjątkowo małej cierpliwości nie powinny decydować się na przedłużanie rzęs. Cały zabieg trwa kilka godzin (ok. 2 godzin) i wymaga leżenia w bezruchu. Wszelkie stany zapalne oczu i okolic oczu oraz zapalenia wirusowe, jaskra i zaćma wykluczają przeprowadzenie zabiegu.
   *zdjęcia  są własnością  salonu Lookrecja

 
 
 
 

 
MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Jest to masaż podciśnieniowy, dzięki któremu możemy bardzo skutecznie walczyć z cellulitem, utratą jędrności skóry, zastojami limfatycznymi. Polecany dla osób chcących wymodelować sylwetkę, wspomóc proces odchudzania, ujędrnić skórę. Jeden z najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplająco- ujędrniających ciało.

LIPOLIZA INIEKCYJNA


​Zabieg eliminujący tkankę tłuszczową na bazie fosfatydylocholiny i L-karnityny. Wskazania do zabiegu to eliminacja lokalnych otłuszczeń, tj. podwójny podbródek, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej kolan, bioder i brzucha.


 
 

PEELING KAWITACYJNY

Szybkie i bezbolesne oczyszczanie skóry, bez konieczności tradycyjnego „ wyciskania ”. Bezpieczna alternatywna dla osób o wrażliwej, naczyniowej cerze. Efekt to szybkie i bezbolesne oczyszczenie skóry, normalizacja gruczołów łojowych, ujędrnienie.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja diamentowa polega na kontrolowanym, mechanicznym ścieraniu zewnętrznych warstw naskórka za pomocą podciśnienia i elementu ściernego, jakim są głowice diamentowe. Przynosi korzyści skórze atroficznej, zanieczyszczonej, z rozszerzonymi porami. Za jej pomocą można skutecznie walczyć z nadmiernym rogowaceniem, powierzchownymi bliznami, zmarszczkami, przebarwieniami, trądzikiem i bliznami pozostającymi po jego ustąpieniu oraz rozstępami skórnymi. Jest to również wspaniały wstęp do zabiegów pielęgnacyjnych, gwarantujący zwiększone wchłaniane składników aktywnych, poprzez zredukowanie grubości naskórka.
 

KOSTKA ARKADY

             Przełom w podologii.  Innowacyjna i bezinwazyjna Metoda Arkady pozwala na bezpieczne i skuteczne usunięcie uporczywego problemu wrastających paznokci. Kostka Arkady – narzędzie za pomocą którego przeprowadzany jest zabieg korekcji wrastających paznokci - to przełomowy, polski wynalazek stworzony i opatentowany przez Adriana Arkadę. Metoda Arkady, jako jedyna z dostępnych na rynku, pozwala w części przypadków na usunięcie problemu wrastających paznokci w ciągu jednej wizyty. Podstawowy zabieg trwa od 30 do 45 min, a czas jego trwania uzależniony jest od stopnia komplikacji danego przypadku. Okres leczenia zależy m.in. od stopnia deformacji płytki paznokciowej i rodzaju wykonywanych wcześniej zabiegów. Nie bez znaczenia jest również to jak długo paznokcie wrastały. Po wykonaniu zabiegu niezbędne są okresowe wizyty kontrolne (powtarzane co dwa do czterech tygodni). W tym czasie może zaistnieć potrzeba wykonania niewielkiego zabiegu korekcyjnego. Korekcja wrastającego paznokcia Metodą Arkady przynosi natychmiastową ulgę połączoną z nadaniem zdrowego wyglądu płytce paznokcia. Dodatkowym atutem tej metody leczenia jest efekt estetyczny. W części przypadków bezpośrednio po rekonstrukcji paznokcia możliwe jest jego zdobienie. Szczegółowe informacje na temat zbiegu uzyskają Państwo podczas konsultacji w naszym salonie. 

    *zdjęcia  są własnością  salonu Lookrecja

bottom of page